ABDİ İBRAHİM İLAÇ FİRMASI TAZELENİN YEMEĞİ

Abdi İbrahim İlaç firması Refresh marka ilaç için Ankarada ki göz doktorlarına Kyma'da Tazelenin Adı altında konsept bir yemek verdi. Yemek menüsü Kyma mutfak şefleri Vedat Şeker ve İsa Topçu tarafından özel olarak hazırlandı. Yemeğe çimen suyu ikramı ile başlandıktan sonra çorba olarak portakallı havuç çorbası ikram edildi.
Başlangıç olarak sunulan zeytinyağlı enginar sonrasında verilen ana yemek " Kuşkonmazlı Porçini Mantarlı Risotto yatağında Levrek" misafirler tarafından çok beğenildi. Yemekle birlikte sunulan çilek, kereviz sapı, zencefil ve portakalla hazırlanan detoks içecek konsepti tamamlayıcı bir içecek oldu. Yemek sonrasında ikram edilen "Çikolata Çanağında Çİlekli Bebek Ceviz Tatlısı" da ilgi çeken ürünlerden birisiydi.

Keman ve gitar ile verilen müzik dinletisi eşliğindeki yemekte masalardaki saksılarıyla birlikte sunulan taze fesleğenler ve kekikler gelen misafirleri yoğun ilgisini çekti. Yemek sonrası misafirlere hediye edilen Ayvalık bölgesinden özel olarak getirilmiş saf zeytinyağları ise yemeğin güzel ortamına keyif kattı.

Resim Galerisi